please activate JavaScript in your browser
Versele-Laga
Malí savci Psi Kočky
  

Úvodní stránka
Produkty
Moje Versele-Laga
Informace o společnosti
Garance kvality
Výzkumné centrum
Omezení odpovědnosti
Registrace
Veřejné události
Novinky
Versele

 
Vítejte u společnosti Versele-Laga
 
Velmi si ceníme toho, že jste navštívili webové stránky naší společnosti. Tento fakt chápeme jako známku toho, že vám zvířecí obyvatelé naší planety nejsou zcela lhostejní a že hledáte-li pro ně dodavatele krmiv, volíte ty značky, pro něž je kvalita a touha dát zvířeti to nejlepší tím hlavním cílem.
 
Společnost Versele-Laga působí na trhu krmiv pro domácí mazlíčky a zájmová zvířata už více než 40 let. Proto si vážíme vašeho zájmu o zvířata a snažíme se Vás maximálně podpořit, abyste v něm pokračovali. Jako výrobce širokého sortimentu krmiv a pamlsků nelituje společnost Versele-Laga žádného úsilí vynaloženého pro získání vaší důvěry.
  • Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou kvalitních krmiv a pamlsků pro zvířata, vycházející z vědeckých výzkumů a poznatků týkajících se výživy každého živočišného druhu.
  • Naši specializovaní veterináři a odborníci na výživu jsou nejenom zkušení profesionálové, ale i velcí milovníci zvířat.
  • Díky nepřetržitému výzkumu v našem vlastním výzkumném středisku domácích mazlíčků a trvalé a úzké spolupráci s univerzitami a předními a mezinárodními chovateli, jsme schopni neustále rozšiřovat naši nabídku produktů a upravovat ji podle individuálních výživových potřeb nejrůznějších živočišných druhů.
  • Složení našich krmiv vychází z toho, co zvířata obvykle konzumují v jejich přirozeném prostředí, tedy z toho, co reálně potřebují a instinktivně vyhledávají.
  • Naše produkty prodávají výhradně odborníci (specializované obchody s krmivy pro domácí mazlíčky a zájmová zvířata) z více než 75 zemí, protože jsme přesvědčeni, že pouze tito lidé vám mohou nejlépe pomoci či poradit.
Poslání: Společnost Versele-Laga je rychle se rozvíjející, inovativní, mezinárodní společnost, která vyrábí a dodává na trh kvalitní krmiva pro domácí mazlíčky a zájmová zvířata, respektuje jejich přirozené návyky a specifické potřeby a snaží se uspokojit nároky jak zákazníků, tak svých spolupracovníků.
 

Nutrition inspired by nature
Výživa inspirovaná přírodou
 
 

AniDis Versele-Laga nv
Košíkov 76 – průmyslový areál Kapellestraat 70
CZ - 595 01   Velká Bíteš B - 9800 Deinze
Česká republika Belgium
Tel.: +420 566 591 230 Tel.: +32 9 381 32 00
Fax.: +420 566 591 239 Fax.: +32 9 386 85 13
 
 
Tato stránka je neustále aktualizována a rozšiřována. Pravidelně ji kontrolujte.
Zaregistrujte se a přihlaste...
můj profil
uživatelské jméno
heslo
Zaregistrujte se nyní
Zapomněl/a jsem heslo
Omezení odpovědnosti